İstediğin o iş için sadece 15 saniyen var

19 Şubat 2018 —

İstediğiniz iş için tahmin ettiğiniz den daha az bir süre içersinde IK’nın dikkatini çekmek zorundasınız. Bu nedenle de kartvizitiniz sayılan CV’nizi hazırlarken çok özenli davranmanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki sizin başvuru yaptığınız o poziyon için sizinle birlikte yüzlerce kişi de başvuru yapıyor. Bu kadar başvuru arasında hızlıca ilgi çekmeniz gerekiyor. Bunun da tek yolu CV nizi oluştururken dikkat çekecek bir şekilde hazırlamanız. Banu Çakar Özgeçmiş/cv” konusunu farklı açılardan ele almaya çalışmış ve güzel bir video ile sizlere izlemeniz gerek yolları anlatmış.     

İstediğiniz iş için tahmin ettiğiniz den daha az bir süre içersinde IK’nın dikkatini çekmek zorundasınız. Bu nedenle de kartvizitiniz sayılan CV’nizi hazırlarken çok özenli davranmanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki sizin başvuru yaptığınız o poziyon için sizinle birlikte yüzlerce kişi de başvuru yapıyor. Bu kadar başvuru arasında hızlıca ilgi çekmeniz gerekiyor. Bunun da tek yolu CV nizi oluştururken dikkat çekecek bir şekilde hazırlamanız.

Banu Çakar Özgeçmiş/cv” konusunu farklı açılardan ele almaya çalışmış ve güzel bir video ile sizlere izlemeniz gerek yolları anlatmış. 

 

 

Etiketler
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x