SecretCV’den nasıl iş başvurusu yapılır

21 July 2017 —

Türkiye’nin en büyük kariyer ve eleman sitelerinden biri olan SecretCV’ye kayıt olarak sizde daha kolay bir şekilde iş bulabilirsiniz. SecretCV üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra ilk yapmanız gereken ise CV hazırlamak olacak. ” İş bulmanın kolay yolu ” sloganı ile Türkiye’de iş verenler ile iş arayanları bir araya getiren SecretCV’de hazır sistem ile CV oluşturmak ile birlikte var olan CV’yi de ekleyebilirsiniz. Üye firmaların yayınlamakta oldukları iş ilanlarına başvurarak şansınızı arttırabileceğiniz SecretCV adresinde aynı zamanda CVlogin.com üzerinden profesyonel olarak oluşturacağınız CV’yi de ekleyebilirsiniz. Neden SecretCV? SecretCV iş verenler ile iş arayanları bir araya getirir iken gelişmiş alt yapısı ile doğru işi ve iş vereni bulmanızı sağlıyor. Zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlayacak olan SecretCV kolay arayüzü ile tüm iş başvurularında online takip sistemi de sunuyor. SecretCV tercih edilmesindeki bir diğer önemli neden ise kişisel bilgilerin gizliliğine karşı alınan özel önlemlerdir. Gelişmiş online sistem ile adayların izin vermemesi durumunda 3. şahıslar ile kişisel bilgiler ve CV paylaşımı yapılmamaktadır. SecretCV’de kullandığınız CV veya Cvlogin ile oluşturarak eklediğiniz CV‘de yer alan yetkinlikler sayesinde iş verenlerin size ulaşmasını ve/veya tercih etmesini sağlayabilirsiniz. SecretCV’den Nasıl İş Başvurusu Yapılır? 2000 yılında kurulan ve aktif olarak hizmetlerine online olarak devam eden SecretCV’den iş başvurusu yapabilmek için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Gerek e-posta ile üye olabilir, gerekse […]

Türkiye’nin en büyük kariyer ve eleman sitelerinden biri olan SecretCV’ye kayıt olarak sizde daha kolay bir şekilde iş bulabilirsiniz. SecretCV üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra ilk yapmanız gereken ise CV hazırlamak olacak. ” İş bulmanın kolay yolu ” sloganı ile Türkiye’de iş verenler ile iş arayanları bir araya getiren SecretCV’de hazır sistem ile CV oluşturmak ile birlikte var olan CV’yi de ekleyebilirsiniz.

Üye firmaların yayınlamakta oldukları iş ilanlarına başvurarak şansınızı arttırabileceğiniz SecretCV adresinde aynı zamanda CVlogin.com üzerinden profesyonel olarak oluşturacağınız CV’yi de ekleyebilirsiniz.

Neden SecretCV?

SecretCV iş verenler ile iş arayanları bir araya getirir iken gelişmiş alt yapısı ile doğru işi ve iş vereni bulmanızı sağlıyor. Zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlayacak olan SecretCV kolay arayüzü ile tüm iş başvurularında online takip sistemi de sunuyor.

SecretCV tercih edilmesindeki bir diğer önemli neden ise kişisel bilgilerin gizliliğine karşı alınan özel önlemlerdir. Gelişmiş online sistem ile adayların izin vermemesi durumunda 3. şahıslar ile kişisel bilgiler ve CV paylaşımı yapılmamaktadır. SecretCV’de kullandığınız CV veya Cvlogin ile oluşturarak eklediğiniz CV‘de yer alan yetkinlikler sayesinde iş verenlerin size ulaşmasını ve/veya tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

SecretCV’den Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

2000 yılında kurulan ve aktif olarak hizmetlerine online olarak devam eden SecretCV’den iş başvurusu yapabilmek için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Gerek e-posta ile üye olabilir, gerekse de sosyal medya hesaplarınız ( Facebook, Twitter, Google ) ile giriş yaparak CV işlemlerinizi tamamladıktan sonra gelişmiş arama sistemi ile size uygun iş pozisyonlarına başvuru yapabilirsiniz.

SecretCV yönlendirmeleri doğrultusunda oluşturabileceğiniz CV ile birlikte isterseniz Cvlogin üzerinden profesyonel olarak hazırlayacağınız CV’yi de ekleyebilirsiniz. İş başvurularınızı daha profesyonel ve özverili bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bu işlemleri uygulamanızı öneririz. Bu sayede yüzlerce CV arasında farkındalık yaratabilir, mülakat için bir fırsat yakalayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x