Banka için CV Örnekleri

Başarılı ve etkin bir CV ile şirketlerde açamayacağınız kapı yoktur. Günümüzde artık işe başvurmanın ilk şartı CV hazırlayıp göndermektir. Etkili, kendinizi iyi anlatabildiğiniz, profesyonel ve mesleki bir CV size tüm kapıları açabilir. Banka sektörü diğer sektörlere göre daha farklı bir CV hazırlanmasını gerektirir. Bankacılık çok riskli bir meslektir. Bedenen yorulmayabilirsiniz ama zihin yorgunluğunun en üst […]

Başarılı ve etkin bir CV ile şirketlerde açamayacağınız kapı yoktur. Günümüzde artık işe başvurmanın ilk şartı CV hazırlayıp göndermektir. Etkili, kendinizi iyi anlatabildiğiniz, profesyonel ve mesleki bir CV size tüm kapıları açabilir.

Banka sektörü diğer sektörlere göre daha farklı bir CV hazırlanmasını gerektirir. Bankacılık çok riskli bir meslektir. Bedenen yorulmayabilirsiniz ama zihin yorgunluğunun en üst seviyeye çıktığı bir meslektir. Özen ve dikkat gerektiren bir meslektir. Hiç bir detayın atlanmaması gerekir. Bu nedenle CV’nizde bu özelliklere sahip olduğunuzu öne çıkarmalısınız.

Banka için CV Örnekleri

Bankalar mülakatlara çağırmadan önce sizleri sınava tabi tutarlar. Bu sınavlar hiç de zor değildir. Sadece dikkat gerektiren basit sorulardır. Burada sizlerin bilgileriniz değil dikkatiniz ölçülür. Eğer sınavı geçtiyseniz mülakatta dikkatli olmalısınız. Mülakat sırasında ne kadar dikkatli, zihni açık ve titiz olduğunuzu karşı tarafa göstermelisiniz. Bu nedenle CV’nizde de aynı özeni göstermeniz şart.

Bankacılık sektöründe CV hazırlarken cvlogin.com adresinden yardım alabilirsiniz. Bu web sayfasında en uygun haliyle CV’nizi hazırlayabilirsiniz. Mesleki duruma uygun şablon seçebilir, grafiklerle ve görsel farklılığıyla diğerlerinden öne geçebilirsiniz.

Bunun dışında sizlere klasik bir banka CV örneği verebiliriz.

Fatma ÖZTÜRK

Umut sk . 16/12
Çankaya/ANKARA
fatma@öztürk.com
0532 000 00 00

 

Kişisel Bilgiler:
Doğum Yeri: Ankara
Doğum Tarihi: 22.04.1990
Medeni Durumu: Evli
Ehliyet: B
Sigara: Kullanmıyor

 

Eğitim Bilgileri:
2010 – 2014 – Ankara Üniversitesi – Ekonometri
2006 – 2010 – Ankara Anadolu Lisesi – Fen Bilimleri

 

İş Tecrübeleri:
2014 – 2015 – HSBC Bank – Uzman Yardımcısı
2013 – 2012 – T.C. Ziraat Bankası – Stajyer

 

Yabancı Dil:
İngilizce: Okuma: 5/5 Yazma: 5/5 Konuşma: 5/3

 

Hobiler:
Borsalar ve Para piyasaları, Matematik, Sudoku, Bisiklet, Fotoğraf

 

Referanslar:
Murat BERK – 0 312 000 00 00– HSBS Bank – Şube Md.

COMMENTS (1)

  • Ebru Akas

    Teşekkür ederim bankaya başvurmadan okuduğum için çok şanslıyım

YOU MAY ALSO BE INTERESTED IN

Subscribe to the Cvlogin newsletter

Follow the developments in the career world. What would you like us to deliver to you?