Satış Pazarlama CV Örnekleri

9 August 2017 —

İşe başvurmada en önemli adım CV’nizdir. Doğru ve iyi hazırlanmış bir CV ile kendinizi görüşmeye davet ettirebilir işi alabilirsiniz. Bunun için de mesleki CV hazırlamanız önemli. Klasik CV’den ziyade başvuracağınız sektör ve şirkete uygun CV hazırlamanız gerekir. Şirketi araştırmakta ve pozisyona ve şirketin taleplerine göre CV hazırlayın. Bu şekilde diğer adaylardan bir adım daha öne geçebilirsiniz. Profesyonel ve mesleki hazırlanmış bir CV’de laf kalabalığından kaçınarak şimdiye kadar yaptıklarınızı ve işe alındığınız taktirde yapacaklarınızı en net haliyle belirtmeniz önemli. Yaratıcı ve hedefe yönelik bir çalışan olduğunuzu karşı tarafa geçirmelisiniz. Kendinizi iyi anlatabilmelisiniz. Satış pazarlama CV’si hazırlamak için cvlogin.com web sitesinden yardım alabilirsiniz. Bu sitede mesleğinize uygun şablon seçebilir sitenin yönlendirmesi ile doru bir CV hazırlayabilirsiniz. Görsel sunumu ile işvereni etkileyebilirsiniz. Ayrıca mesleğiniz gerektirdiği başarıyı grafiklerle gösterebilir böylelikle fark yaratabilirsiniz. Satış Pazarlama CV Örneği Sizlere iş deneyimleri bölümü için örnek verelim. Sizler kendi deneyimlerinize göre değiştirerek CV’nizi hazırlayabilirsiniz. İŞ DENEYİMİ 12/1998     AAA Bank Fon Yönetimi Bölümü Müdür Yardımcısı – Pazarlama departmanı yönetimi (12 kişi) – Yıllık pazarlama bütçesinin hazırlanması ve takibi (yaklaşık 4 milyon $) – Pazar araştırma, kampanya, promosyon ve reklam faaliyetlerinin yönetilmesi – Stok durumunun değerlendirilmesi ve yurtdışı siparişlerin belirlenmesi – Tanıtım stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması – Fuar çalışmaları – […]

İşe başvurmada en önemli adım CV’nizdir. Doğru ve iyi hazırlanmış bir CV ile kendinizi görüşmeye davet ettirebilir işi alabilirsiniz. Bunun için de mesleki CV hazırlamanız önemli. Klasik CV’den ziyade başvuracağınız sektör ve şirkete uygun CV hazırlamanız gerekir. Şirketi araştırmakta ve pozisyona ve şirketin taleplerine göre CV hazırlayın. Bu şekilde diğer adaylardan bir adım daha öne geçebilirsiniz. Profesyonel ve mesleki hazırlanmış bir CV’de laf kalabalığından kaçınarak şimdiye kadar yaptıklarınızı ve işe alındığınız taktirde yapacaklarınızı en net haliyle belirtmeniz önemli. Yaratıcı ve hedefe yönelik bir çalışan olduğunuzu karşı tarafa geçirmelisiniz. Kendinizi iyi anlatabilmelisiniz.

Satış pazarlama CV’si hazırlamak için cvlogin.com web sitesinden yardım alabilirsiniz. Bu sitede mesleğinize uygun şablon seçebilir sitenin yönlendirmesi ile doru bir CV hazırlayabilirsiniz. Görsel sunumu ile işvereni etkileyebilirsiniz. Ayrıca mesleğiniz gerektirdiği başarıyı grafiklerle gösterebilir böylelikle fark yaratabilirsiniz.

Satış Pazarlama CV Örneği

Sizlere iş deneyimleri bölümü için örnek verelim. Sizler kendi deneyimlerinize göre değiştirerek CV’nizi hazırlayabilirsiniz.

İŞ DENEYİMİ
12/1998     AAA Bank
Fon Yönetimi Bölümü Müdür Yardımcısı
– Pazarlama departmanı yönetimi (12 kişi)
– Yıllık pazarlama bütçesinin hazırlanması ve takibi (yaklaşık 4 milyon $)
– Pazar araştırma, kampanya, promosyon ve reklam faaliyetlerinin yönetilmesi
– Stok durumunun değerlendirilmesi ve yurtdışı siparişlerin belirlenmesi
– Tanıtım stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması
– Fuar çalışmaları
– Mevcut dağıtım kanallarının yönetimi, yeni dağıtım kanallarının oluşturulması

07/1996 – 12/1998     BBB Bank

Yatırım Bankacılığı Bölümü Yetkili Uzman
– Satış stratejilerinin belirlenmesi
– Tanıtım materyallerinin hazırlanması ve basımı
– Dağıtım kanallarının oluşturulması
Satış gelirlerinde %130 artış
Pazar araştırma ve reklam faaliyetlerini yönetilmesi
XYZ ürününün pazara başarı ile lansmanı

EĞİTİM ve SEMİNERLER

02/2000     Satış Teknikleri semineri     AAA Eğitim A.Ş.

09/1999     Pazarlama Stratejileri     BBB Eğitim A.Ş.

5/1999     Zaman Yönetimi     CCC Eğitim A.Ş.

11/1998     Etkin Yöneticilik Semineri     DDD Eğitim A.Ş.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x