Üst Düzey Yönetici CV Örnekleri

10 August 2017 —

Yeni mezunların CV hazırlamada en büyük dertleri herhangi bir iş deneyimi olmadığı için yada az olduğu için Cv’lerinin boş ve kısa olmamasında üst düzey yöneticilerin CV hazırlarken tam aksi bir dertleri vardır. Üst düzey yöneticiler CV hazırlarken yılların birikimini aktarmak zor olur. Örneğin 15 senelik bir iş geçmişi olan yöneticiler 2 sayfalık bir CV’ye bu geçmişi sığdıramazlar. Öncelikle yapmanız gereken şirket profilini incelemek olmalı. Şirketin geçmişini, vizyonunu bilerek CV hazırlamanız sizin yararınıza olacaktır. Kesinlikle tecrübeli bir üst düzey yönetici olarak CV’nize ön yazı eklemelisiniz. Yetkilinin dikkatini çekecek türden olmalı. Profesyonel bir CV hazırlayım derken çok sıkıcı ve uzun bir CV hazırlamayın. Bu yetkiliyi yorabilir. Görev tanımızı net belirtmenizde fayda var. Üst düzey yöneticileri için zaten çok uzun olacak CV’ye birde evrak eklemek yanlış olabilir. Sertifika yada kurs belgeleri gibi evrakları CV’ye eklemektense sadece dip not olarak yazı ile belirtip, görüşmeye gelirken yanınızda getirmeniz daha doğru olacaktır. Doğru CV Hazırlamak Etkili ve doğru bir CV hazırlamak için cvlogin.com adresinden yardım almanızı öneririm. Üst düzey yönetici CV’si için bu web sitesini incelemenizde fayda var. Bu site sayesinde daha profesyonel ve daha görselliği ön planda bir CV hazırlayabilirsiniz. Üst düzey yönetici CV’sinde kesinlikle şirketin yükselişine nasıl katkıda bulunacağından, şirketin geleceği için neler yapacağından bahsetmeli. […]

Yeni mezunların CV hazırlamada en büyük dertleri herhangi bir iş deneyimi olmadığı için yada az olduğu için Cv’lerinin boş ve kısa olmamasında üst düzey yöneticilerin CV hazırlarken tam aksi bir dertleri vardır. Üst düzey yöneticiler CV hazırlarken yılların birikimini aktarmak zor olur. Örneğin 15 senelik bir iş geçmişi olan yöneticiler 2 sayfalık bir CV’ye bu geçmişi sığdıramazlar.

Öncelikle yapmanız gereken şirket profilini incelemek olmalı. Şirketin geçmişini, vizyonunu bilerek CV hazırlamanız sizin yararınıza olacaktır.

Kesinlikle tecrübeli bir üst düzey yönetici olarak CV’nize ön yazı eklemelisiniz. Yetkilinin dikkatini çekecek türden olmalı. Profesyonel bir CV hazırlayım derken çok sıkıcı ve uzun bir CV hazırlamayın. Bu yetkiliyi yorabilir. Görev tanımızı net belirtmenizde fayda var.

Üst düzey yöneticileri için zaten çok uzun olacak CV’ye birde evrak eklemek yanlış olabilir. Sertifika yada kurs belgeleri gibi evrakları CV’ye eklemektense sadece dip not olarak yazı ile belirtip, görüşmeye gelirken yanınızda getirmeniz daha doğru olacaktır.

Doğru CV Hazırlamak

Etkili ve doğru bir CV hazırlamak için cvlogin.com adresinden yardım almanızı öneririm. Üst düzey yönetici CV’si için bu web sitesini incelemenizde fayda var. Bu site sayesinde daha profesyonel ve daha görselliği ön planda bir CV hazırlayabilirsiniz.

Üst düzey yönetici CV’sinde kesinlikle şirketin yükselişine nasıl katkıda bulunacağından, şirketin geleceği için neler yapacağından bahsetmeli. Şirkete sağlayacağınız vaat ettiğiniz faydalarınızı somut şeylerle belirtmeniz daha etkileyici olacaktır.  Bunun dışında iş deneyimlerinizi ve yaptıklarınızı grafikle anlatabilirsiniz. Şema ve grafikler kullanmanız CV’nizi diğer CV’lerden öne çıkarabilir.

Ne kadar uzun bir iş hayatınız olursa olsun CV’niz 3 sayfayı geçmemeli. Sayfalarca CV hazırlamaktansa en fazla 2-3 sayfa CV hazırlayıp kalanını belgelerle desteklemeniz daha doğru olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Homeoffice Çalışma

Homeoffice ÇalışmaHakan Aykol | 31 July

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x